HAKKIMIZDA

www.kupkolik.com kısaca rubik küp severlerin eğlenceli vakit geçirebilmesi için kurulmuştur. Fakat bundan fazlası var. İsterseniz bunlara, sitedeki sayfaların oluşturulma amaçlarına bakarak anlayalım:

 

1- Ana Sayfa

Ana Sayfada, rubik küp ile ilgili gerçekleşmiş güncel ve önemli olduğunu düşündüğümüz olayları, sizlerle paylaşıyoruz. Bu şekilde; bilgiye, direkt kaynağına bakmak zorunda olmadan topluca ulaşabilmek, fikrimizce büyük kolaylık. Umarız siz de aynı fikirdesinizdir :)

2- Forum

Her ne kadar sormak istediğiniz soruları veya tartışmak istediklerinizi WhatsApp gruplarında gerçekleştirme imkanınız olsa da, çoğu insan telefon numarası gibi özel bir bilgiyi daha tanımadığı insanlarla paylaşmak istemeyebiliyor. Bu yüzden forumlar bu tarz durumlar için biçilmiş kaftan. Bir diğer avantajı da sormak istediğiniz sorunun cevabına, daha soruyu sormadan ulaşabilmek. Kullanıcılar cevabını aradıkları soruyu tarayıcıya yazıp arattıklarında genellikle forumlarla karşılaşıyorlar. Ve yine büyük olasılıkla o soruyu daha önce birisi sormuş olduğu için kolaylıkla istediklerine ulaşabiliyorlar. Her ne kadar speedcubing ülkemizde o kadar yaygın olmasa da, oluşturduğumuz forumun bu sıkıntının çözümünü sağlayabileceğini düşünüyoruz.

3- Trendler

Maalesef ki YouTube, rubik küp gibi spesifik konularda içerik üreten kanalların videolarını önermiyor. Ve izleyicinin bu videolara ulaşması güçleşiyor. Bu videolara ulaşmak için ya o kanal abone olmaları ya da direkt olarak o videoyu aratmaları gerekiyor. Biz de kendi ''Trendlerimizi'' oluşturarak, rubik küp içerik izleyicilerinin bu videolara daha kolay ulaşmasını amaçladık. Ayrıca herhangi bir videonun trendlere girebilmesi için son bir ay içerisinde yüklenmiş olup görüntülenmesinin ortalamanın üzerinde olması gerekiyor.

Reklam & İletişim için: kupkolikturkiye@gmail.com

KüpKolik Logo Pakedi (İndirmek için tıklayın):